Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб ваше перебування в Інтернеті було по можливості максимально приємним і корисним, і Ви абсолютно спокійно могли використовувати широкий спектр інформації, інструментів та можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація, зібрана під час реєстрації (або в будь-який інший час), переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках.

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки, ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов, крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитись від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє у кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщає про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні засоби безпеки. Наша компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, що включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наші співробітники розуміють та виконують ці заходи контролю, норми та інструкції.

Однак, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобігнуть незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій. У разі зміни цієї політики конфіденційності, ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.